AMM

Znamy wykonawców zakwalifikowanych do konkursu Festiwalu Wielki Ogień!

Bardzo ważnym elementem kultowego już Festiwalu Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim jest konkurs, w którym młode (duchem, stażem) zespoły, nie dość że prezentują się na dużej scenie przed wspaniałą publicznością i świetnym jury, to jeszcze mają możliwość wygrania konkretnej puli pieniężnej. Właśnie poznaliśmy uczestników tegorocznej edycji.

Jury w składzie: Krzysztof Dłutowski, Dariusz Kozakiewicz i Grzegorz „Ornette” Stępień, spośród wielu zgłoszeń wybrało następujących Artystów: Ayahuasca, Blues Noise, Fan Club, Gar Wolanda, Grupa Ż, HellRose, Kokavice, Lady Bird, LoudSlave, Nemestro Sfora, Nie pamiętam, Swoo High, Tabula Rasa, The Freuders, This, Zuza Wiśniewska. Jak zwykle, jest bardzo różnorodnie stylistycznie. Oczywiście wszystko w szlachetnej formie muzyki gitarowej. Przypominamy, że łączna pula nagród dla laureatów wynosi 15 tys. zł.

Konkursowe zespoły zaprezentują się na ostrowieckiej scenie 13 i 14 lipca. Sam Festiwal, który trwa między 12 a 14 lipca jest wypełniony koncertami wielu fantastycznych Artystów, takich jak Kasia Kowalska, Orkiestra Dorosłych Dzieci, Projekt Mira, Moore Plays Moore czy laureaci poprzedniej edycji czyli Wasabi i Koniec Listopada. Zapraszamy na Wielki Ogień!

Więcej: https://mck.ostrowiec.pl/festiwal-wielki-ogien

 

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.