AMM

„Magia Chwil” Szymona Tokarskiego w nowej wersji!

21 czerwca 2021 roku, czyli w ostatni dzień roku szkolnego swoją premierę ma rozszerzona wersja piosenki „Magia Chwil” Szymona Tokarskiego. Utwór jest już dostępny w sklepach z muzyką cyfrową. Szymon Tokarski to laureat festiwali i konkursów muzycznych, uczestnik czwartej edycji programu The Voice Kids. Oryginalna wersja „Magii Chwil”, ukazała się 29 września 2023 roku. Piosenka powstała przy współpracy z labelem muzycznym Kids & Teens Records. Przez 10 regulaminowych tygodni, zajmowała miejsce pierwsze na Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom. Znalazła się również na drugim w rocznym podsumowaniu czyli w Top Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom. „Magia Chwil” zagościła na antenach kilku rozgłośni radiowych oraz stacji telewizyjnych. Kompozytorem piosenki jest Szymon Folwarczny. Słowa napisał Sebastian Płatek, który jest również autorem okładki singla. Gościnnie na gitarach zagrał Robert Zając – muzyk współpracujący m.in. z Miuoshem czy grupą Hengelo.

Nagrania piosenki odbyły się pod koniec kwietnia 2023 roku w Katowicach. „Magia Chwil” to utwór zmuszający do refleksji nad upływającym czasem.

„Od dwóch lat, mieliśmy taką małą tradycję, że w rocznicę premiery wypuszczaliśmy wersję extended kolejnych moich singli. W tym roku, ta tradycja delikatnie została złamana i wersja rozszerzona ukazuje się trochę wcześniej. Początek wakacji, to dobry moment, by przypomnieć Magię Chwil, bo jest to taka wakacyjna, letnia i optymistyczna piosenka. W wersji rozszerzonej, usłyszycie zdecydowanie dłuższą solówkę gitarową, którą zagrał Pan Robert Zając. ” – mówi Szymon Tokarski.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że piosenka rok po premierze nadal jest tak dobrze odbierana i można ją usłyszeć w kilku stacjach radiowych. Wiele osób do mnie pisze, że często wraca do tej piosenki lub na nowo ją odkrywa. To bardzo miłe i motywujące do dalszej pracy. Niech Magia Chwil unosi nas dalej…” – dodaje Szymon.

Kilka słów o Szymonie

Szymon jest uczniem Szkoły Podstawowej w Lewkowie. Poza muzyką lubi grać w piłkę, koszykówkę w gry komputerowe oraz oglądać zmagania żużlowców. Kibicuje drużynie Arged Malesa Ostrów. Do jego największych pasji należą śpiew, którego uczy się od szóstego roku życia oraz aktorstwo.

Jest laureatem wielu konkursów i festiwali muzycznych. Przez kilka lat, występował w Teatrze Buffo w Warszawie gdzie wcielał się w rolę chłopca zagubionego w spektaklu „Piotruś Pan”. Był uczestnikiem czwartej edycji programu The Voice Kids. W Przesłuchaniach w ciemno zaprezentował utwór „Nie daj się” z repertuaru Dody. Występował w drużynie Cleo. Dotarł do etapu Bitew, gdzie wspólnie z kolegami Maksymilianem Belniakiem i Korneliuszem Łakomym wykonał „Bananowy song” grupy VOX.

Pod koniec sierpnia 2021 roku ukazał się debiutancki singiel Szymona zatytułowany „Przyjaźni moc” który powstał przy współpracy z labelem wydawniczym Kids And Teens Records. Kompozytorem piosenki jest Tomasz „Konfi” Konfederak – songwriter, gitarzysta i producent. W latach 2000ych stał na czele zespołu Ha-Dwa-O! (cztery albumy nagrane dla wytwórni Sony Music Polska), lansując takie przeboje jak: „Zatrzymaj mnie”, „Sen o samotności”, Magia Świat” czy „Tylko bądź. Odpowiedzialny za sukcesy Sarsy i Kasi Popowskiej będąc autorem bądź współautorem takich przebojów

jak “Naucz mnie”, “Zapomnij mi”, “Indiana” pochodzące z debiutanckiej płyty „Zapomnij mi” Sarsy oraz “Przyjdzie taki dzień” z repertuaru Kasi Popowskiej. Ma na swoim koncie Diamentową, Platynową oraz dwie Złote Płyty. Miksem i masteringiem zajął się Josh Harris ze Stanów Zjednoczonych – amerykański producent i inżynier dźwięku znany ze współpracy z Sealem, The Killers oraz Jamsem Murphy z LCD Soundsystem. Autor muzycznych opraw stacji tv: MTV, VH1, NBC, ABC, USA Network. Ma na swoim koncie, jako inżynier dźwięku, nominacje do nagrody Grammy za remix „Orpheus” z repertuaru Sergio Mendesa.. Słowa napisał Sebastian Płatek. Piosenka przez 10 tygodni zajmowała miejsce 1 na Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom. W ramach działań promocyjnych singla, był gościem takich programów telewizyjnych jak „Pytanie na Śniadanie”, „Teleexpress” czy „Gramy.pl”. Utwór zagościł na playlistach wielu rozgłośni radiowych.

W marcu 2022 roku swoją premierę miał kolejny singiel Szymka zatytułowany „Twój Rytm”. Piosenka, podobnie jak „Przyjaźni Moc” powstała przy współpracy z labelem Kids & Teens Records. Kompozytorem piosenki jest Tomasz „Konfi” Konfederak. Miksem i masteringiem zajął się Leon Krześniak – wokalista, gitarzysta, producent. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Ma na swoim koncie współpracę z wytwórnią Universal Music Polska (singiel „Tylko powiedz”), udział w opolskim koncercie „Debiuty” oraz programie „The Voice Of Poland”. Obecnie współpracuje m.in. z Zalią oraz Igancym Błażejowskim. Na saksofonie, gościnnie zagrał Marcin Kajper, który na co dzień występuje z Rayem Wilsonem – byłym wokalistą legendarnej grupy Genesis. Mecenat nad wydaniem singla objęła Gmina Ostrów Wielkopolski oraz Powiat Ostrowski. Piosenka przez 10 tygodni zajmowała miejsce 1 na Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom. W rocznym podsumowaniu najpopularniejszych piosenek na liście, „Twój Rytm” zajął drugie miejsce. Utwór pojawił się na antenach kilku rozgłośni radiowych m.in: Radia Poznań, Radia Białystok, Radia Rzeszów.

29 września 2023 roku ukazał się trzeci singiel Szymka zatytułowany „Magia Chwil”. To kolejny owoc współpracy z labelem Kids And Teens Records. Kompozytorem piosenki jest Szymon Folwarczny – kompozytor i producent muzyczny. Współpracował m.in z Moniką Brodką, Anią Dąbrowską, Kamilem Bednarkiem czy Erykiem Waszczukiem. Na swoim koncie ma kilka platynowych płyt. Na co dzień prowadzi studio. Jego muzykę można usłyszeć w produkcjach filmowych i telewizyjnych na całym świecie. Współpracuje m.in. z wytwórniami Universal Production Music(USA) i APM Music (USA) i BMG Production Music (UK). Słowa napisał Sebastian Płatek. Gościnnie na gitarach zagrał Robert Zając – muzyk współpracujący m.in. z Miuoshem czy grupą Hengelo. Piosenka również przez 10 tygodni zajmowała miejsce 1 na Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom. W Topie Listy Przebojów zajęła drugie miejsce. Teledysk do utworu pojawił się na antenach kilku stacji telewizyjnych, a piosenka, podobnie jak poprzednie single Szymka trafiła na playlisty rozgłośni radiowych.

Autorzy singla:

Szymon Folwarczny – kompozytor i producent muzyczny. Współpracował m.in z Moniką Brodką, Anią Dąbrowską, Kamilem Bednarkiem czy Erykiem Waszczukiem. Na swoim koncie ma kilka platynowych płyt. Na co dzień prowadzi studio.

Jego muzykę można usłyszeć w produkcjach filmowych i telewizyjnych na całym świecie. Współpracuje m.in. z wytwórniami Universal Production Music(USA) i APM Music (USA) i BMG Production Music (UK).

Sebastian Płatek – autor tekstów, twórca i właściciel muzycznych serwisów informacyjnych netfan.pl oraz netfankids.pl. Współpracował z takimi młodymi wykonawcami jak: Eryk Waszczuk, Zuzia Janik, Asia Janc czy Kuba Krajkowski. Współzałożyciel labelu Kids And Teens Records.

Informacje o labelu Kids & Teens Records:

Kids & Teens Records – wytwórnia i management pozwalające dzieciom jak i nastolatkom na realizację swoich muzycznych pasji na poziomie profesjonalnym. To wytwórnia rozrywkowa dla dzieci i całej rodziny, która dostrzega wielki potencjał rynku rodzinnego, niewykorzystanego do tej pory w sposób profesjonalny. Kids & Teens Records wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom widząc, jak na przestrzeni kilku lat, obfituje on w wiele młodych talentów, które swoimi umiejętnościami wokalnymi dzielą się na deskach programów typy „The Voice Kids” czy „Must Be The Music” i wielu festiwalach dziecięcych. Label na swoim koncie ma dwa albumy: Eryk Waszczuk „Start.Rec” oraz „Plater i Jej Zwierzaki” oraz single „Bądź przy mnie” Kuby Krajkowskiego, „Szyfr” Oliwii Kopiec, „Oszukać czas” Asi Janc czy Szymona Tokarskiego „Przyjaźni moc”, „Twój Rytm”, „Magia Chwil”. Piosenki znalazły uznanie u wielu dziennikarzy muzycznych i trafiły na playlisty kilku rozgłośni radiowych.

Poprzednie single Szymona Tokarskiego: „Przyjaźni Moc” (2021) – https://www.youtube.com/watch?v=8IyVJD18mmQ „Twój Rytm” (2022) – https://www.youtube.com/watch?v=y2Vwen1ZbZ0 „Magia Chwil” (2023) – https://www.youtube.com/watch?v=V2Og_gJlBaM

Wersje rozszerzone: „Przyjaźni Moc” (2022) – https://youtu.be/eRMkl8El1ss „Twój Rytm” (2023) – https://youtu.be/n7gulq-XUgo

Szymon Tokarski w sieci: strona internetowa: www.szymontokarski.pl Facebook: https://www.facebook.com/szymontokarskiofficial Instagram: https://www.instagram.com/szymontokarskiofficial/ TikTok: https://www.tiktok.com/@szymontokarskiofficial YouTube: https://www.youtube.com/c/SzymonTokarskiOfficial

Kids And Teens Records w sieci: strona internetowa: www.kidsandteendsrecords.pl

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.