Opinie

Witam wszystkich "Akademowiczów". Jestem współtwórcą platformy BCrecords.pl, promujących młodych artystów, głównie z kręgów HIP-HOP. Dzięki AMM zdobywam mnóstwo wiedzy teoretycznej jak i praktycznej,którą wykorzystuje w moich projektach. AMM ciekawi, inspirujący ludzie, porywające bloki tematyczne ... Dalej masz wątpliwości? Zapraszam na zajęcia 🙂
Marcin Borowicz, 4.edycja Marcin Borowicz, 4.edycja


AMM stworzyła "zaplecze" umożliwiające osobom aspirującym do pracy w zawodzie menedżera muzycznego uporządkowanie podstawowej wiedzy. Do tej pory przyszli menedżerowie byli pozostawieni sami sobie, teraz mogą czerpać  z doświadczenia wyselekcjonowanej kadry. Wykłady przepełnione opisami sytuacji z jakimi w przyszłości przyjdzie nam się zmagać z całą pewnością pozwolą uniknąć podstawowych błędów i ułatwią start.
Iwona Walska, 4.edycja Iwona Walska, 4.edycja


Wiedza zdobywana w trakcie zajęć ułatwia wykonywanie powierzonych mi obowiązków. Obecnie współpracuję z zespołem COMA (m.in. administrator oficjalnego profilu zespołu na FB oraz stron www Comy jak i Piotra Roguckiego) oraz z Kurpisz Impresariat (m.in.: Mela Koteluk, Power of Trinity, Urszula, Ukeje i Kumka Olik).
Iwona Walska, 4.edycja Iwona Walska, 4.edycja


Jak dla mnie AMM jest środkiem do osiągnięcia swojego celu. Stawia przede mną nowe możliwości, kiedy parę miesięcy temu nawet bym o tym nie pomyślała. Jestem na razie na początku drogi, ale wierze, że przez ludzi, których poznałam mi się uda, bo napełniają niezłą energią ( są pomocni i zawsze podpowiedzą mi w kwestiach, o których nie wiem). Wykłady - jedne bardziej konkretne, drugie mniej, ale lepiej niż na jakieś politechnice. 🙂
Justyna Maniak, 4.edycja Justyna Maniak, 4.edycja


AMM zapełniła lukę, która nie wiedzieć dlaczego była pomijana w Polsce bardzo długo. Niesamowite zajęcia, prowadzone przez wykładowców z pasją tym bardziej rozbudzają chęć czerpania od nich wiedzy. Występuję jako Netka, menadżer Vixena, projektu Kasia Łopata Osiecką.
Aneta Króliczek, 4.edycja Aneta Króliczek, 4.edycja


Zajmuję się organizowaniem koncertów hip-hopowych, natomiast od lutego jestem członkiem ekipy zielonogórskiego klubu studenckiego WySpa na stanowisku event manager. Od niedawna współpracuję również z poznańskim raperem Kobrą. Akademia dostarczyła mi wielu informacji, o których nie miałam pojęcia, otworzyła drzwi do osób z branży muzycznej oraz dała szansę na nawiązanie świetnych znajomości.
Paulina Wiśniewska, 4.edycja Paulina Wiśniewska, 4.edycja


Jestem doktorantem, ale moją pasją jest muzyka. W dalszej perspektywie marzę o byciu producentem muzycznym i rozwinięciu domowego studia nagrań w studio profesjonalne. Moim celem jest pomoc merytoryczna, biznesowa i psychologiczna młodym artystom, którzy poważnie myślą o karierze w trudnej w dzisiejszych czasach branży muzycznej – Akademia daje mi taką wiedzę i umiejętności!
Michał Polański, 5.edycja Michał Polański, 5.edycja


Akademia Menedżerów Muzycznych poszerzyła moje horyzonty. Dzięki zdobytej wiedzy mogę usprawnić swoje działania we współpracy moimi podopiecznymi. Na co dzień zajmuję się zespołem Wah Na Tah. Dobry manager to taki, który się rozwija, dzięki niemu rozwija się też zespół - Akademia w tym pomaga.
Anna Kulik, 3.edycja Anna Kulik, 3.edycja


Jestem młodym DJ-em i pasjonatem elektronicznych brzmień. Ciekawość oraz chęć realizowania swoich marzeń, wiele pytań oraz wątpliwości spowodowało, że znalazłem się w Akademii. Dzięki niej mam możliwość oraz przyjemność poznania od strony technicznej całego mechanizmu jakim jest branża muzyczna od najlepszych ludzi w tym biznesie, sami uczestnicy są niesamowici - począwszy od artystów, po menedżerów oraz organizatorów dużych eventów - jednym słowem ludzi z pasją.
Bartek Gołębiowski, 4.edycja Bartek Gołębiowski, 4.edycja


Dwa pierwsze zjazdy Akademii utwierdziły mnie w przekonaniu, że to była świetna decyzja, bo już zdobyłam pierwsze kontakty, informacje i pomoc w ogarnięciu branży muzycznej. Możliwość skontaktowania się i poznania innych podobnych mi osób, formuła zajęć mi odpowiada. Mam nadzieje, ze wykładowcy zrobią również jakieś niespodzianki i coś nam zaoferują.
Magdalena Gorbacz, 1. edycja Magdalena Gorbacz, 1. edycja


Wrażenia z zajęć są bardzo pozytywne, jest profesjonalne podejście, wykładowcy z wyższej półki, same korzyści jak dla mnie. Mam do czynienia z ludźmi, którzy tworzą i będą tworzyć ten rynek, także zyskuję mnóstwo kontaktów. Akademia to coś nowego w Polsce, i zakładałem, że jeżeli jedna z tych rzeczy, która chciałem uzyskać, czyli, wiedza albo kontakty się sprawdzi, to i tak będzie się opłacać. Jako członkowie Akademii mamy zapewniony kontakt po zakończeniu zajęć, więc cokolwiek będzie potrzebne to wiem do kogo się zgłosić i byłoby bardzo fajnie gdyby to działało.
Łukasz Zawadzki, 1.edycja Łukasz Zawadzki, 1.edycja


Atmosfera podczas zajęć jest rewelacyjna zwłaszcza miedzy uczestnikami, otwarci na siebie, wspólnie działamy od pierwszych zajęć chyba zadziałały wspólne fluidy i myślę, że w wielu przypadkach nawiążą się przyjaźnie. Na pewno nawiąże się miedzy wieloma uczestnikami współpraca i przede wszystkim pomoc w przekazywaniu doświadczeń z tematów branżowych. Jeżeli chodzi o wykładowców na razie były tylko 4 wykłady, oczekiwania zostały spełnione, wprowadzili nas od strony teoretycznej myślę, że otrzymamy pomoc od wykładowców. Pokazali nam ścieżkę, którą powinniśmy kroczyć.
Joanna Bieniasz - Krzywiec, 1.edycja Joanna Bieniasz - Krzywiec, 1.edycja


Mam bardzo pozytywne odczucia co do zajęć, dosyć ciekawy zbiór tematów do omówienia oraz ciekawi wykładowcy. Są między nami bardzo dobre relacje , wymieniamy się doświadczeniami kontaktami, poza tym część osób pracuje lub pracowała w tej branży co jest bardzo fajne przy dalszej współpracy.
Adam Junkiert, 1.edycja Adam Junkiert, 1.edycja


Odczucia po zajęciach AMM są bardzo pozytywne. Dużo wiadomości, kontaktów i możliwości. Ogólnie przyjazna, fajna grupa oraz wykładowcy.
Anna Szymczak, 1.edycja Anna Szymczak, 1.edycja


Jestem zadowolony, że mogę uczestniczyć w tych zajęciach. Bałem się na początku bo nie wiedziałem co mnie czeka, ale od samego początku czułem mocny poziom merytoryczny i organizacyjny i bardzo mi się to podobało
Jakub Sancakli, 1.edycja Jakub Sancakli, 1.edycja


Akademia – Bardzo pozytywne, przeszliśmy od ogólnych opisów, do konkretnych rzeczy i mi to bardzo odpowiada. Porządkuje wiedzę, którą posiadałem i moje wymagania są takie jakich się spodziewałem.
Konrad Bielecki, 1.edycja Konrad Bielecki, 1.edycja


Jestem mile zaskoczona atmosferą panująca na Akademii. Szczególnie wykłady dotyczące promocji, które mnie zaciekawiły i najwięcej rzeczy z nich wyniosłam szczególnie dla siebie.
Ula Kołodziejczak, 1.edycja Ula Kołodziejczak, 1.edycja


Pozytywne, dowiedziałam się sporo nowych rzeczy, poznałam fajnych ludzi. Atmosfera jest sympatyczna, relacja między uczestnikami jest super, a po Akademii spotykamy się i wymieniamy doświadczeniami.
Monika Najmoła, 1.edycja Monika Najmoła, 1.edycja


AMM ma ciekawe wykłady pełne wiedzy z życia wziętej, rozszerza pojęcia ogólne o branży muzycznej i inspiruje do działania. Do tego można jeszcze dodać ze atmosfera z zajęć jest miła i przyjemna.
Adrian Dzięcioł, 13.edycja Adrian Dzięcioł, 13.edycja


Jeżeli szukasz nowych inspiracji, poszerzenia wiedzy na temat branży muzycznej i wszystkich aspektów z nią związanych podanych przez Profesjonalistów w bardzo przystępny a zarazem angażujący sposób :)powinnaś/eś dołączyć do AMM. Nie wspomnę o uczestnikach którzy biorą udział w 13 Edycji:) Palce Lizać!!!.
Rafał Bykowski, 13.edycja Rafał Bykowski, 13.edycja


Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.