AMM

Gabi Drzewiecka wykładowczynią Akademii Menedżerów Muzycznych

Zawsze przed rozpoczęciem jesiennej edycji Akademii Menedżerów Muzycznych lekko zmieniamy skład wykładowców AMM. W tym roku również przekażemy wam dobre wieści, które dotyczą nowej współpracy Akademii ze specjalistami z branży. Dziś ujawniamy pierwszą, fantastyczną osobę. Wykład w 17.edycji AMM poprowadzi Gabi Drzewiecka.

Gabi nie trzeba przedstawiać, to świetna dziennikarka muzyczna, z wieloletnim już doświadczeniem. Rozpoczęliśmy z nią współpracę ze względu na to, że Gabi od dawna mocno angażuje się w promocję początkujących artystów. U nas poprowadzi zajęcia z prawidłowego i skutecznego kontaktu z mediami.

BIO:

Dziennikarz muzyczny, mgr Psychologii w języku angielskim na Uniwersytecie Warszawskim (Warsaw International Studies in Psychology).

Pracę w mediach rozpoczęła 11 lat temu w 4FUN tv. Następnie przyszedł czas na Radio Roxy i Onet. Przez ponad 6 lat pracowała w Chillizet, gdzie prowadziła swoją autorską audycję muzyczną Gabinet Dźwięku. Od 6 lat przeprowadza wywiady z artystami dla Dzień Dobry TVN. Prowadzi też swój podcast na Tidalu oraz program muzyczny „Nowa Tonacja” w Canal Plus, czasem wspołpracuje z cgm.pl

W swojej karierze przeprowadziła wywiady z takimi gwiazdami jak m.in.Ed Sheeran, Depeche Mode, Jack White, J Balvin, Carlos Santana, Macy Gray, Linkin Park, Sam Smith, Dua Lipa, Evanescence, Erykah Badu, Jason Derulo, Khalid, David Guetta, Bryan Adams, Shirley Manson, Anderson .Paak, Adam Lambert, Incubus, Sting, Slash, Jamiroquai, Dj Jazzy Jeff.

(fot. Piotr Tarasewicz)

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.